Apie ALETA naturalis

Įmonė “ALETA natural lifestyle“ buvo įkurta 1991 metais. Įmonės filosofijos pagrindas nuo pat jos veiklos pradžios buvo kokybiškų produktų iš lino gamyba. Artimas bendradarbiavimas su eile Lietuvos gamintojų įmonei leido sukurti daugybę kolekcijų iš natūralių produktų. Tai tekstilės gaminiai virtuvei, voniai, namams ir - taip pat rūbų kolekcijos natūralių pluoštų mėgėjams. "ALETA naturalis" UAB 2013 metais perėmė įmonės veiklą. Šiai dienai įmonės darbą organizuoja 7 aukštos kvalifikacijos darbuotojos. Per visą pasaulį išsiplėtęs pirkėjų ratas rodo aukštą gaminių kokybę ir įmonės natūralių produktų pripažinimą.Mūsų įmonė taip pat atlieka paslaugas užsakovams - vysto produktą - kuria gaminį pagal piešinį ar nuotrauką, daro gamybos lekalus, prasiūna pirmą pavyzdį, pavyzdžių kolekciją, siūna arba organizuoja siuvimą. Mes organizuojame ir popierinių, spausdintų tekstilinių, austų ir siuvinėtų etikečių gamybą pagal pirkėjo poreikius. Mes padedame pirkėjams realizuoti jų kūrybines idėjas.

Apie liną

Gaminiai iš lino audinio tai kokybiško gyvenimo rodiklis.Linas vertinamas dėl ypatingai stiprių vandens sugėrimo savybių.Užlašinus vandens lašą ant lino audinio jis iš karto pavirsta į tamsų plėmą, kai per kitų rūšių audinių paviršių vandens lašas ridenasi. Ši savybė leidžia nesimaudyti nuosavame prakaite dėvint lininius rūbus ar miegant lininėje patalynėje. Liaudies tradicijose linui priskiriamos ir ypatingos ezoterinės savybės - linas apsaugo nuo blogos energijos, gydo, atstumia nešvarą. Dėl tos priežasties lininiais marškiniais rengdavo vaikus, ligonius, lininius marškinius po sutana dėvi katalikų kunigai. Ar šiaip ar taip - lininis gaivinantis, kiaurai perkošiamas rūbas karštą vasaros dieną yra tikra dievo palaima.

Priežiūra ir apdaila

Gaminius rekomenduojama skalbti 40С temperatūroje su skalbimo priemonėmis skirtomis spalvotiems audiniams. Po kiekvieno skalbimo linas minkštėja. Patariama nenaudoti baliklio. Po pirmo skalbimo linas susitraukia iki 5%. Mūsų parduodami gaminiai su apdaila "Iš anksto skalbtas" po skalbimo daugiau nesitraukia. Jei po skalbimo atrodytų, kad gaminys pamažėjo, po jo išlyginimo arba apsirengimo, jis vėl įgys ankstesnį dydį. Audiniai apdailoje nurodytos apdailos rūšys KXY, MXY, XY, XMA, XMY, XMZ reiškia skirtingus audinių galutinio apdorojimo, susodinimo būdus - cheminį ar mechaninį - priklausomai nuo audimo įmonės gamybos proceso. Audinių susitraukimas tarpusavyje iš esmės nesiskiria.

Pagal jūsų dydį

Rūbuose ir namų tekstilėje paspaudę mygtuką "Pagal jūsų dydį" jūs galite suvesti jūsų pageidaujamus gaminio išmatavimus. Namų tekstilėje nurodykite, prašome, užsakomo gaminio išmatavimus, kokie turi gautis po skalbimo. Mes pridėsime procentą susitraukimui ir - jei reikia patalynei - laisvumui. Rūbuose nurodykite tikslius jūsų kūno matus, kuriuos gaunate išmatavę centimetro juostele ir pageidaujamą gaminio ilgį. Mes pridėsime laisvumą pagal tą gaminį ir procentą susitraukimui. Taip pat prašome nurodyti jūsų dažniausiai dėvimą dydį pagal pasaulinius standartus. Paslaugoje "Pagal jūsų dydį" jūs galite ir pasitikrinti savo pageidaujamo produkto kainą didmeniniam užsakymui. Jei planuojate užsisakyti didesnį gaminių kiekį - susisiekite su mumis - mes atsiųsime jums specialias kainas.

Kaip matuoti?

Nurodykite, prašome, kokiais matais matuojate - centimetrais ar inčais.Yra gerai matuojant paprašyti kieko nors pagalbos.

Krūtinė Matuokite virš biusto

Liemuo Pamatuokite siauriausią liemens vietą

Biustas Dėvėdami įprastą liemenėlę (moterims) pamatuokite plačiausią vietą

Liemuo Pamatuokite siauriausią liemens vietą

Klubai Pamatuokite plačiausią klubų vietą (maždaug 20 cm žemiau liemens linijos)

Rankos ilgis Pamatuokite ilgį nuo peties iki riešo

Žąstas Pamatuokite storiausią rankos vietą (bicepsą)

Vidinė siūlė Išmatuokite vidinį kojos ilgį - nuo tarpkojo iki kulkšnies

Išorinė siūlė Matuokite nuo liemens iki kulkšnies

Šlaunis Pamatuokite storiausią šlaunies vietą

Suknelės arba palaidinės ilgis Matuokite nuo aukščiausio peties taško (kur pasibaigia petys ir prasideda kaklas) iki jūsų pageidaujamo ilgio taško

Grupinio pirkimo projektai

Čia mes siekiame sujungti mūsų pirkėjus į grupinį užsakymą, kad gaminant didelį prekių kiekį gautų mažas produkcijos kainas. Į Grupinio pirkimo projektus planuojame įtraukti austinę produkciją, audinius, namų tekstilės gaminius, taip pat rūbus. Jūs galite pasiūlyti savo idėjų šiems projektams. Jei turite klausimų ar idėjų susisiekti su mumis.

NAUJOS PASKYROS REGISTRACIJA